HIZLI TEKLİF AL

Sık Sorulan Sorular

1-Tekstil Light Box nedir?
Alışılagelmiş pazarlama tekniklerinin dışında kumaş baskı ile teknolojiye ayak uyduran yeni nesil reklam uygulamasıdır. Işıklı kasa sayesinde ürününüzü daha etkileyici şekilde sunmanıza olanak sağlayan yenilenebilir, sağlığa ve çevreye zararsız HP Latex kumaşa dijital baskı yapılarak, aynı zamanda led aydınlatma seçenekleriyle bir araya getirilerek üretilen görsel tanıtım ve sunum ekipmanıdır. Kelime anlamı "ışıklı kutu" olan “light box” kelimesinden ortaya çıkmıştır.

2-Tekstil Light Box hangi alanlarda kullanılır?
Tekstil Light Box’larımız; fuarlarda, perakende mağazacılık sektöründe, dekoratif olarak, organizasyonlarda, iç mekan aydınlatmada, stüdyo, prodüksiyon hizmetlerinde ve tüm görsel tanıtım alanlarında kullanılabilir.

3-Tekstil Light Box fiyatlandırması neye göre belirlenir?
Tekstil Light Box’larımız; çift yönlü veya tek yönlü oluşu, en, boy, yükseklik, derinlik, aydınlatmanın kesit veya zeminden olması, trafo sayısı, cinsi ve özelliklerine göre,  kullanılan ledlerin cinsi ve enerji tüketimine bağlı olarak kullanılacak malzeme (alüminyum, ahşap vb.), ürünün sunuluş biçimine (duvara monte, ayaklı, tavana monte) göre fiyat belirlenir.

4-Tekstil Light Box'ın avantajları nelerdir?
Kullanılan baskının sağlığa zararsız oluşu ve kolayca her bireyin herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymadan tekstil kumaş baskıyı değiştirebilmesi, bir defa çerçeve alındıktan sonra aynı çerçevenin kumaş görseli değiştirilerek tekrar kullanılabilmesinden dolayı ekonomik olması, kolay montaj ve kurulum sayesinde sergilenmek istenen ürün her zamankinden daha değerli görünür. Kolay değiştirilebilen ışıklı kumaş baskılarımız, tavan gergi sistemlerinin yerini almaktadır.

5-Garanti süresi ne kadardır?
Tekstil Light Box’larımız Türkiye’de üretilmektedir. 2 yıl garanti süresi vardır.